GÜLNAR BELEDİYE SPOR 5’DE 5 YAPTI

GÜLNAR BELEDİYE SPOR 5’DE 5 YAPTIGülnar Belediye Spor, liğin 23. Haftasında Cumartesi günü deplasmanda Anamur Şehir Stadyumunda lider Anamur Belediye Spor’un konugu oldu.  Gülnar Belediye Spor, Süper Amatör Liginde açık ara puan farkıyla lider olan Anamur Belediyespor’u 2-1 mağlup etti.
Lige iyi bir başlangıç yapamayan Gülnar Belediye Spor üst üste oynadığı son 5 maçtan da galip ayrılarak 5’de 5 yaptı. Maç sonunda açıklama yapan Gülnar Belediye Spor Antrenörü İbrahim Küçükışık; “ liğin başlarında başarılı maçlar çıkaramadık. Ama son haftalarda üst üste aldığımız galibiyetler hem bizlerin hemde oyuncularımızın motivasyonunu yükseltti. Son olarak bal liğine çıkmayı garantileyen gurubumuzun liderini sahasında 2-1 mağlup ettik.  27 puanla 10. Sırada bulunuyoruz. Artık son 2 maçımız kaldı. Bu maçlarımızı kazanırsak play off şansımız devam ediyor. İnşallah güzel günler bizleri bekliyor. Hedefimiz bu yıl en azından play off oynamak ve gelecek yıl inşallah hedefimiz bal liği olacak” dedi.
Gülnar Belediye Spor’un son 5 maçı;
Mersin Gençlerbirliği: 0 – Gülnar Belediye Spor: 2
Gülnar Belediye Spor: 5 – Kuvayi Milliye Spor: 0
Gülnar Belediye Spor: 2 - Yol Spor: 0
Tarsus Yıldırım Spor: 1 – Gülnar Belediye Spor: 6
Anamur Belediye Spor: 1 – Gülnar Belediye Spor: 2
Pazar günü başlayan U-19 katagorisinde Gülnar Belediye Spor, Tedaş Sporu 5-2 mağlup ederek lige galibiyetle başladı. U-19 Liginde hedef mutlak şampiyonluk.