MHP İL BAŞKANI VE YÖNETİMİ İADEYİ ZİYARETE GÜLNAR’DAN BAŞLADI

MHP İL BAŞKANI VE YÖNETİMİ İADEYİ ZİYARETE GÜLNAR’DAN BAŞLADIMilliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Sayın Atsız Afşin Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte İkinci bölgeye ilk ziyaretini Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Başkanlığına yaptı. İlçe Başkanı Nebi Ulupınar ve Parti Yönetimiyle bir araya gelen İl Başkanı Yılmaz burada gündeme dair açıklamalarda bulundu. Göreve yeni atanmasından dolayı ilçelere iadeyi ziyarete başladıklarını ve bunun ilkini de Gülnar’a yaptıklarını açıkladı.
Başkan Yılmaz; “İlimizde var olan gücümüzü ekibimiz partililerimiz ile birlikte daha da arttırarak gece gündüz demeden  çalışarak gücümüzü önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyin başkanlığında ülke genelinde var olan gücüne güç vererek partimizin ülke genelinde iktidar olması İçin mücadelemizi hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde önce Yüce Türk Milleti sonrada  Allahın taktiri İle mücadelemizi sürdürmenin azim ve gayreti içinde olacağımdan siz değerli dava arkadaşlarımın desteği ile sürdüreceğimden hiç şüpheniz olmasın” dedi.
Daha donra Gülnar Kadın Kolları Başkanı Zeynep Şen ve Gülnar Ocak Başkanı Ömer Lütfi Kayhan’ı ziyaret eden Başkan Yılmaz ve ekibi son olarak Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Ahmet Günel; İl Başkanı Sayın Atsız Afşin Yılmaz Beye Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.