KİLİTLİ PARKE DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...

KİLİTLİ PARKE DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...

Kilitli parke taşı döşeme çalışmaları hızla devam ediyor.
İlçemiz sınırları içerisinde bulunan Ayvalı Mahallesi  Derviş sokakta kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız son bularak yollarımız toz ve çamurdan kurtulmuş ve modern bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca eğitime  hizmet kapsamında Gülnar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde de parke çalışmalarımız devam etmektedir.
Yapılan çalışmaları yerinde takip eden, Belediye Başkanımız Ahmet Günel  yaptığı açıklamada, belediyemizin kontrolünde, ekiplerin yol genişletme, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ara vermeden devam ettiğini belirtti. İhtiyacı olan tüm  mahallelerde de  kilitli parke taşı döşenme çalışmalarına başlanılacağının müjdesini de değerli halkımıza iletmek isterim” dedi.
Günel, yolların standartlara uygun bir şekilde yapıldığını, yolların yapılmasının ardından ilçemizin modern bir görünüme kavuştuğunu söyledi,ihtiyacı olan bütün mahallelere ulaşıp aynı hizmeti göstereceğiz. “Bunun içinde elimizden  gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Bu yüzden çalışmalarımız  aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.