Öğretmenlerimize , Öğretmenler Günü Ziyareti

Öğretmenlerimize , Öğretmenler Günü ZiyaretiBelediye Başkanımız Ahmet Günel ve Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar , öğretmenler günü dolayısıyla okulları ziyaret ederek, öğretmenlerin gününü kutladılar ve kalem hediye ettiler.
Gülnar okullarını ziyaret eden Belediye Başkanımız Ahmet Günel ; ‘’Fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, çocuklarımızın eğitim ve öğretimi için çaba harcayan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum’’dedi.
24 Kasım Öğretmenler Gününün  TEOG sınavı gününe denk gelmesi nedeniyle öğretmenler günü öncesi  okulları ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlayan Başkan Günel, okullarımızın bahçelerini sıcak asfalt yaparak öğretmenlere ve öğrencilere hediye sunduklarını belirtti.Belediye Başkanımız Ahmet Günel öğretmenlere kalem hediye etti.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel; ‘’ Gülnar Belediyesi olarak eğitim için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz.Belediye olarak üniversitemizde,okullarımızda sıcak asfaltın yanı sıra bahçe düzenlemeleri yaparak eğitime katkı sağlamaya çalışıyoruz. Belediye olarak birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye çalışıyoruz. Siz öğretmenlerimizin isteği, sıkıntısı varsa elimizden geldiği kadar gidermeye çalışacağız.Gülnar’ımız da görev yapan ülkemizde görev yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum ayrıca TEOG Sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum’’ dedi.