100.Yıl Buluşmasına Katkıda Bulunan İş Adamları ve Esnaflar Yemekte Buluştular

100.Yıl Buluşmasına Katkıda Bulunan İş Adamları ve Esnaflar Yemekte BuluştularGülnar  100. Yıl Buluşmasında Katkıda Bulunan İş adamları ve Esnaflar Gülnar Belediyesi Yörük Sofrası Kahvaltı Salonunda düzenlenen yemekte buluştu.
Gülnar 100. Yıl etkinliklerinde emeği geçenlere  teşekkür amaçlı düzenlenen yemek programı  yoğun katılımla gerçekleşti.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı konuşmada;Gülnar 100. Yıl Buluşmamızda bizleri yalnız bırakmadınız.Hem maddi hem manevi desteklerinizi eksik etmediniz.Sizlere desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bizim amacımız burada hem 100. Yılı kutlamak hem de birliğin,beraberliğin,kardeşliğin sağlanmasıydı.Bizler bunu başararak bütün Dünyaya örnek olduk.Allah birliğimizi,beraberliğimizi daim etsin.Ayrıca 100. Yıl Buluşmasında bizlere en büyük desteği veren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız  Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ediyorum.Desteklerinizden dolayı ve davetimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum’’dedi.
Konuşmaların ardından, İlçe Kaymakamı İsmail Pendik ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel tarafından iş adamlarına ve esnaflara teşekkür belgeleri ve 100.Yıl’a özel kolye ve yüzük hediyeleri  verildi.