100. Yıl Komisyonu Yemekte Buluştu

100. Yıl Komisyonu Yemekte BuluştuGülnar  100. Yıl Komisyon Üyeleri dün akşam Gülnar Belediyesi Yörük Sofrası Kahvaltı Salonunda düzenlenen yemekte buluştu.
Gülnar 100. Yıl etkinliklerinde emeği geçenlere  teşekkür amaçlı düzenlenen yemek programı  yoğun katılımla gerçekleşti.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı konuşmada;’’Bizde ayrım gayrım olamaz.Bu topraklar bizim Atalarımızın kanlarıyla sulandı.Her karışı Şehit kanlarıyla sulanan bu memleketin evlatları olarak bizlere yakışanda birlik ve beraberliktir.Bizde birlik ve beraberliğimizi 100. Yıl Buluşmamızda da gösterdik ,bundan sonrada göstereceğiz.Bizi birbirimize düşürmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin’’dedi.
Konuşmaların ardından Gülnarlılar Derneği Başkanı Ali Kozak , İlçe Kaymakamı İsmail Pendik ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e plaketlerini takdim ettiler.Ardından İlçe Kaymakamı İsmail Pendik ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel tarafından  Gülnar 100. Yıl etkinliklerinde emeği geçenlere teşekkür belgeleri verildi.