Yolu Olmayan Sokak, Yenilenmeyen Mahalle Bırakmıyoruz

Yolu Olmayan Sokak, Yenilenmeyen Mahalle  Bırakmıyoruz Mersin Büyükşehir Belediyesi  ve Gülnar Belediyesi olarak Gülnar’ı dönüştürmeye ,geliştirmeye devam ediyoruz.Yolu olmayan sokak,yenilenmeyen cadde bırakmıyoruz.
Mersin Büyükşehir  Belediyesi ve Gülnar Belediyesi birlikteliğiyle Gülnar İlçe merkezinde ve mahallelerinde yapılan yol çalışması kapsamında  Şeyhömer Türbe yolunun  asfaltlanmasının ardından asfalt çalışmalarımız Sipahili Mahallesinde ve Büyükeceli mahallesinde devam etti.
Gülnar Sipahili Mahallesi ile Gülnar Beydili Mahalle arası 11 km 1. Kat asfalt yapıldı.Ayrıca Büyükeceli  Mahallesi Karadere yolu asfaltlandı.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel , Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon  Şube Müdürü Mustafa Yüzer, MHP İlçe Başkanı Nebi Ulupınar yapılan asfalt çalışmalarında incelemelerde bulundular.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi olarak  ilçe merkezimizde  ve mahallelerimizde sıcak asfalt,1. Kat ve 2. Kat asfalt dökme işlemleri yapılmıştır.Sipahili mahallemizi Gülnar İlçemize bağlayan Pambucak mevkisinden Beydili mahallemize kavuşan bağlantı yolunda 11 km 1. Kat asfalt yapılmıştır.Ayrıca Büyükeceli mahallemiz Karadere mevkisinde  4 km 1. Kat asfalt dökülmüştür.İlçemize her zaman desteklerini esirgemeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin  Kocamaz’a ve ekibine teşekkür ederim ‘’dedi.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel , Büyükeceli ve Sipahili Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek onların isteklerini ve sorunlarını dinledi.Ardından Büyükeceli  Jandarma Komutanlığına ziyarette bulunduk.Daha sonra Başkan Günel, Büyükeceli Mahallesinde bulunan   Çağlayık deresi köprüsüne yapılacak olan yaya alt geçidi alanında incelemelerde bulundu.