KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…

KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…İlçemiz sınırlarında ki yollara kilit parke taşı döşemesine hızla devam edilirken yapılan çalışmalar ile modern bir kimlik kazandırıyoruz.
Kilit Parke çalışmalarımız şu anda son hızıyla Yassıbağ mahallemizde devam etmektedir.
Yaklaşan kış mevsiminin gelmesiyle Belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar ile mahallelerimizi güzelleştirme atağına başlanırken, bu bağlamda cadde ve sokaklara kilit parke taşı döşeme işi tüm hızıyla devam ediyor.
Şuan İlçemizin  farklı bölgelerinde kilit parke, yol, kaldırım ve sert zemin çalışmalarını sürdürdüğünü vurgulayan Başkanımız Ahmet Günel ; ‘’Bizim önceliğimiz altyapı sorunlarını tamamen çözdükten sonra üst yapı hizmetlerini yapmaktır. Bu bağlamda alt yapı sorunlarını çözdüğümüz bölgelerde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız  ve sıcak asfalt çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışma kapsamında son günlerde, Çukurasma ,Üçoluk,Saray mahallesi Akkavak mevkii gibi bir çok mahallemiz çamur ve tozdan kurtarıldı.
Şuan Yassıbağ Mahallemizde  kilit parke çalışmalarımız devam etmekte. Yapılan bu çalışmalarımız ile Yassıbağ Mahallemizi modern bir görünüme kavuşturup çamur ve tozdan kurtaracağız. İhtiyacı olan bütün mahallelerimize kilit parke çalışmalarımız devam edecektir’’ dedi.