Gülnar’da Okul Bahçelerine ve Mahallelere Sıcak Asfalt

Gülnar’da Okul  Bahçelerine ve Mahallelere Sıcak AsfaltMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin birlikteliğiyle mahalleler ve okul bahçeleri sıcak asfalta kavuştu.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesinin ortak çalışması ile 2016-2017 Eğitim Öğretim için okul bahçelerine sıcak asfalt dökerek Eğitim öğretime hazırlıyor.Gülnar İlçe Merkezinde yapılan sıcak asfalt çalışmasından sonra okul bahçesi asfaltsız olan Gülnar 100. Yıl İlk ve Ortaokulu bahçesi,Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu bahçesi,Gülnar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yolunda sıcak asfalt çalışması tamamlandı.
Mahallelerde sıcak asfalt çalışmaları Ayvalı Mahallesi Mezarlık Caddesinde başladı.Mezarlık içerisinin ve mahalle sıcak asfalt çalışmalarının son bulmasının ardından sıcak asfalt çalışmaları Ayvalı Mahallesi Büyükalan Caddesinde başladı.Sıcak asfalt çalışmalarının yanı sıra Büyükalan caddesinde yol genişletme çalışmaları da devam etmektedir.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel çalışmaları yerinde takip ederek desteklerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür ettiğini belirtti . Çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi.