‘’Gülnar 100. Yıl 14. Uluslararası Kültür,Elma,Badem Festivali’’nde 3. Gün muhteşem bir finalle sona erdi

‘’Gülnar 100. Yıl  14. Uluslararası Kültür,Elma,Badem Festivali’’nde 3. Gün muhteşem bir finalle sona erdiSaat 10:00 da başlayan kültür ve doğa gezisinin ardından,saat 19:00’da Gülnar merkez sahnede etkinlikler başladı. Gülnar’lı şairler, halk  sanatçılarının ve çocuklarımızın okuduğu şarkı ve şiirlerle devam eden gecede final Mustafa CECELİ konseri ile yapıldı. Gülnar’lıların ve Gülnar’ı ziyarete gelen misafirlerimizin büyük teveccühü ile gerçekleştirilen konser programında Mustafa CECELİ ilahi ve güncel şarkılarından oluşan repertuarı ile Gülnarlılara müzik ziyafeti verdi. 100. Yıl buluşmasına destek veren işadamlarına plaketler İlçe Kaymakamımız İsmail PENDİK ve Gülnar  Belediye Başkanımız Ahmet GÜNEL tarafından takdim edildi.
Programa;İlçe Kaymakamımız  İsmail Pendik.Belediye Başkanımız Ahmet Günel,İlçe Müftüsü Bilal Kadı,Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar,MHP İlçe Başkanı Nebi Ulupınar,AKP İlçe Başkanı Fatih Çamlık,CHP İlçe Başkanı  Mehmet Yılmaz,Türk Sağlık-sen Genel Başkan Yardımcısı Ümit Turhan,Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca,Gülnar Derneği Başkanı Ali Kozak,Meclis üyeleri,Muhtarlar ve Çok sayıda vatandaş katıldı.
Festivalimizin finalini yapan Mustafa Ceceli’ye plaket ve hediyelerini İlçe Kaymakamımız İsmail Pendik ve Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel takdim ettiler.