Kültür Gezisine Yoğun İlgi

Kültür Gezisine Yoğun İlgiGülnar İlçesinin kuruluşunun 100.Yıl Buluşması  kapsamında yapılan Kültür gezine yoğun ilgi vardı.Gülnar Belediyesi önünden kalkan 4 otobüs ve özel araçla gerçekleşen gezi ilk olarak Taşoluk Mahallesi Yediyatarlar Türbesiyle başladı.Gezi daha sonra Bolyaran Mahallesi  Katran Mevkisinde Köseçoban Mahalle Muhtarı Seydi Bal tarafından ayran ikramıyla devam etti..Gezi programı Gezende Mahallesi Bardat Mevkisinde devam ederken,Kuskan Mahallesi  Ay Görmez mevkisinde öğle yemeği molası verildi.Gezi Programı Dayıcık Mahallesi ve Demizözü Mahallesiyle son buldu.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’Gülnar İlçemizin kuruluşunun 100. Yılını kutluyoruz.Bu 100. Yıl buluşmamızda Kültür gezisi programı düzenledik.Gezimize halkımız büyük ilgi gösterdi.100. yıl buluşmamızın 3. Gününde yapmış olduğumuz gezi programının ardından akşam Mustafa Ceceli konseriyle sonlandırıyoruz.Akşam yapılacak olan konsere bütün halkımız davetlidir.’’dedi
Gezi programına ;Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel,MHP İlçe Başkanı Nebi Ulupınar,Gülnar Öğretmenevi ve Aso müdürü Murat Türker,Gülnar Anadolu Lisesi Müdürü Zekeriya Mercan,Mahalle Muhtarları ve Gülnar halkı katıldı.