FESTİVALİMİZE BÜTÜN HALKIMIZ DAVETLİDİR.

FESTİVALİMİZE BÜTÜN HALKIMIZ DAVETLİDİR.Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet GÜNEL ; ‘’26-27-28 Ağustos 2016 tarihinde  yapılacak olan 14.Uluslararası  Kültür,Badem,Elma  Festivali’ne bütün halkımız davetlidir’’.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel  konuşmasında; Bir milleti millet yapan en önemli özelliklerden biri dayanışmadır.Bir sıkıntıda,bir mutlulukta milletin tamamının  aynı duyguları paylaştığı ölçüde millet güçlüdür.Kendi içinde bölünen insanların  birbirine düştüğü millet yok olmaya mahkumdur.
Biz Gülnar halkı olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaya özen gösterdik.Türk Milletinin de tarihten gelen birlik olma duygusu bağımsızlığın kazanılmasında etken olmuştur.Milli varlığımızın temeli Milli şuur  ve zorluklar karşısında Milli birlikteliktir.
Gülnar halkı içerisinde duyduğu  sonsuz Milliyetçilik duyguları ile Vatanına,Bayrağına ve  Mustafa Kemal Atatürk ‘e olan bağlılığı ile  her daim birlikte hareket edip başarıya ulaşmıştır.
Bizde bu düşünceyle yola çıkarak ilçemizin kuruluşunun 100.yılı olması sebebiyle  Gülnar Kaymakamlığı,tüm siyasi partilerimiz,Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve ilçe esnaflarımız ile birlikte düzenleyeceğimiz ‘’Gülnar 100. Yıl 14. Uluslararası  Kültür,Elma,Badem Festivali’’birlik ve beraberliğimizi  bir kez daha perçinlemiştir.
İlçemizdeki  bu birlik ve beraberliğimizin,Milli mücadele ruhumuzun bu şekilde devam etmesini temenni eder, saygılarımı sunarım’’dedi