İLÇE İDARE KURULU TOPLANTISI KONUR MAHALLESİ’NDE YAPILDI

İLÇE İDARE KURULU TOPLANTISI  KONUR MAHALLESİ’NDE YAPILDIGülnar İlçe İdare Kurulu Temmuz ayı toplantısı daire amir ve müdürlerinin de katılımlarıyla Konur Mahallesi’nde gerçekleştirildi.
Gülnar Kaymakamı İsmail Pendik, Konur Mahallesi'nde gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, aylık olarak yapılan toplantının bu kez de Konur Mahallesi'nde gerçekleştirdiklerini söyledi.
Toplantıda kamu kurum ve daire amirlerinin, muhtarların ve mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinleyeceğini ifade eden Pendik, "Kaymakamlık olarak ilçemizde bir çok çalışmalarda ben olarak değil biz olarak hizmetler gerçekleştirdik. Konur Mahalle halkımızın sorunlarını dinleyip gerekli çalışmalarımızı başlatacağız. Bizleri burada ağırlayıp sizlerle buluşturan muhtarımıza teşekkür ederim." dedi.
Gülnar Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar;Bu yıl 100. Yılımızı kutluyacağız.Gülnar Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımız devam ediyor.İlçemizin merkezindeki yol ve kaldırım çalışmaları devam etmekte , en geç 15 gün içerisinde hazır hale getirilecek.  İlçe Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi olarak el ele hizmetlerin sürdürüleceğini kaydetti.Bütün katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.
Konuşmaların ardından dilek ve temenniler bölümüne geçildi.