Gülnar Belediyesi’nde Bayramlaşma

Gülnar Belediyesi’nde BayramlaşmaMersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz,Milletvekili Baki Şimşek,Dr.Ali Öz,Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Özbel,Türk Sağlık-sen Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ümit Turhan ve Eski İl Genel Meclis Üyesi M.Ali Gökmen Belediye Başkanımız Ahmet Günel’i makamında ziyaret ederek bayramlaşma gerçekleşti.
Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Başkanı Nebi Ulupınar’ı ziyaret ederek Partililerle Bayramlaşıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz yapmış olduğu açıklamada;Her bayramda olduğu gibi bu bayramı da coşku ile karşıladık. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör olayları nedeni ile zor zamanlar geçirdik, ümit ediyorum bu bayramlarda insanlarımız daha hoşgörü ve daha birleştirici günler geçirerek terör belasının üstünden hep beraber geliriz.Hepinizin Mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun" Dedi.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı konuşmada;Sizlerle bir arada olmaktan mutluyuz.29 Mart Yerel Seçimlerinde sizlere vermiş olduğumuz vaatleri yerine getiriyoruz,sizlere hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizler, sizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Hepinizin Mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun dedi.