100. YIL KUTLAMA ÇALIŞMALARI İÇİN 3. TOPLANTI YAPILDI

100. YIL KUTLAMA ÇALIŞMALARI İÇİN 3. TOPLANTI YAPILDI Gülnar ilçemizin kuruluşunun 100. Yılı nedeniyle; Gülnar halkının tüm katmanlarının (Gülnar Belediye Başkanlığı, AK Parti, CHP, MHP İlçe Başkanlıkları, Meslek Odaları ve STK temsilcilerinden oluşan Festival Tertip Komisyonunun) Kaymakamlık koordinatörlüğünde birlikte tertip edeceği 14. ULUSLARARASI GÜLNAR 100. YIL KÜLTÜR, ELMA BADEM FESTİVALİ ile ilgili 3. Toplantı Gülnar Yörük sofrasında yapıldı.
Festival Tertip Komisyonu 22/06/2016 Çarşamba  günü Gülnar Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde Gülnar Yörük Sofrasında yapılan bilgilendirme toplantısına, İlçe Kaymakamımız İsmail Pendik, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, MHP Gülnar İlçe Başkanı Nebi Ulupınar, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çamlık, Esnaf Odası Başkanı Zeynel Nar, Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ramazan Çetin, Gülnar Derneği Başkanı Ali Kozak ve esnaflarımız katıldı.
Toplantıda konuşan Başkan Günel; öncelikle toplantımıza iştirak etiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu yıl ilçemizin kuruluşunun 100. Yılı. Bu yıl yapılacak kutlama programımızı bütün siyasi partiler ve esnaflarımızla beraber yapmaya karar verdik. Bu gün burada toplanmamızın amacı sizlerinde görüşlerinizi almak ve devam eden çalışmalarımız hakkında bilgi vermek. Bunlarla ilgili çalışma yapmak istedik dedi.
Başkan Günel Sözlerinin Devamında Çarşı İçerisinde Yapılan Çalışmalardan Bahsetti.