İLÇE İDARE KURULU TOPLANTISI DAYICIK’TA YAPILDI

İLÇE İDARE KURULU TOPLANTISI DAYICIK’TA YAPILDIGülnar İlçe İdare Kurulu Haziran ayı toplantısı daire amir ve müdürlerinin de katılımıyla Dayıcık Köyü’nde gerçekleştirildi.
Toplantıda Gülnar Anadolu Lisesi’ne 19 Mayıs Günü tüm gelirleri şehit ve gazi yakınlarına bağışlanan kermes için Kaymakamlık tarafından Okul Müdürü Zekeriya Mercan’a onur belgesi verildi.
Gülnar Kaymakamı İsmail Pendik, Dayıcık Mahallesi'nde gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, aylık olarak yapılan toplantının bu kez de Dayıcık Mahallesi'nde gerçekleştirdiklerini söyledi.
Toplantıda kamu kurum ve daire amirlerinin, muhtarların ve mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinleyeceğini ifade eden Pendik, "Kaymakamlık olarak ilçemizde bir çok çalışmalarda ben olarak değil biz olarak hizmetler gerçekleştirdik. Dayıcık Mahalle halkımızın sorunlarını dinleyip gerekli çalışmalarımızı başlatacağız. Bizleri burada ağırlayıp sizlerle buluşturan muhtarımıza teşekkür ederim." dedi.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; Gülnar Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi olarak şuan Gülnar tarihinde yapılmamış hizmetlere imza atıyoruz. İlçe Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi olarak el ele hizmetlerin sürdürüleceğini kaydetti.
İlçe Müftüsü Bilal Kadı; Etik konulu seminer verdi.
Konuşmaların ardından dilek ve temenniler bölümüne geçildi. Dilek ve temenniler bölümünde İlçe İdare Kurulunun gelecek ay ki toplantısının 13 Temmuz'da Konur Mahallesi’nde yapılmasına karar verildi.