MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜLNAR’DA ASFALT SEZONUNU AÇTI

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜLNAR’DA ASFALT  SEZONUNU AÇTIMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Tırnak-Emirhacı Mahalleleri bağlantı yolu asfaltlandı. 3 km 1. Kat asfalt sathi kaplama ile Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar’da asfalt sezonunu açtı. Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer ile birlikte yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel,“Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz göreve geldiğinden itibaren, ilçemizdeki sıkıntıların çözümüne büyük destek verdi vermeye de devam ediyor. Başkanımız Burhanettin  Kocamaz’a verdiği bu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesinin asfalt sezonunu erken açtığını da belirten Başkan Günel, bugün Tırnak-Emirhacı arası 3 km 1. Kat asfalt sathi kaplama yapıldı. Başkanımız Kocamaz’ında söz verdiği gibi 2016 yıl sonuna kadar asfaltsız ve susuz hiç bir mahallemiz kalmayacak dedi.

Tırnak Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ise; bugün burada yapılan asfalt çalışmalarınızdan dolayı mahallem adına sizlere teşekkür ediyorum. Daha önce sulama suyu yollarımız yapıldı. Bu hizmetleri ancak sizler yapabilirsiniz. Bu hizmetlerin ayağımıza kadar gelmesini sağlayan başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanım Burhanettin Kocamaz’a, sizlere ve ekiplerinize teşekkür ediyorum” dedi.