BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL, 27. GELENEKSEL ERDEMLİ TÜRKMEN ŞÖLENİ’NE KATILDI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL,  27. GELENEKSEL ERDEMLİ TÜRKMEN ŞÖLENİ’NE KATILDI
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Erdemli Belediyesi tarafından düzenlenen 27. Geleneksel Erdemli Türkmen Şöleni’ne katıldı.
Türkmen Şöleninde Gülnar Belediyesi’nin çadırı festivale katılanların ilgi odağı oldu. Başkanımız Ahmet Günel, Erdemli Türkmen Şöleni’ne katılmaktan büyük onur duyuyorum. Burada hemşerilerimizle tanışma ve sohbet imkanları buluyoruz. İlçemizin tanıtımı için bu tür etkinliklerin tamamına katılmaya özen gösteriyoruz dedi. Gülnar Belediyesinin çadırında gelen misafirleri ağırlayan Başkan Günel  bütün misafirlerle yakından ilgilenerek burada yöremize has, badem, elma, üzüm, erik, melengiç  ve kaysı ikram etti.
Erdemli Çamlığı’nda gerçekleşen şölene Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın yanı sıra MHP Genel Başkan Yardımcıları Mersin Milletvekili Oktay Öztürk ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya ile MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç, MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu, MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan, Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Mersin Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Hasan Çetin, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Akdeniz Mehteran Takımı’nın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören, Erdemli Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterisi ve ünlü Türk halk müziği sanatçısı Turgay Başyayla, Ahmet Coşkun ve Kıraç konseri ile devam etti.