BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL’DEN 19 MAYIS MESAJI

BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL’DEN 19 MAYIS MESAJI
Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Milletimizin kaderini değiştiren, insanımız için umut dolu bir başlangıcı simgeleyen 19 Mayıs’ın Türk Ulusunu aydınlığa kavuşturan ve Cumhuriyet ile buluşturan bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Başkan Ahmet Günel, milletimiz içinde bulunduğu yokluğa ve yoksulluğa rağmen büyük bir kahramanlık göstererek, topraklarımıza ve varlığımıza göz diken işgalci devletlere unutamayacakları bir ders verdiğini ifade etti.

Başkan Günel mesajında ayrıca şu ifadelere yer verdi; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde verilen kurtuluş mücadelesinin güç kaynağı milletimizin iradesi olmuştur. Bugünde bu duyguların yaşatılması için hepimize özellikle de Atatürk'ün Cumhuriyet'i emanet ettiği gençlerimize büyük görevler düşmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Büyük Önder Atatürk olmak üzere bağımsızlık uğrunda can veren şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, geleceğimizin teminatı gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten duygularımla kutluyorum' dedi.