BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL, HAYIR ÇARŞISINA KATILDI

BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL, HAYIR ÇARŞISINA KATILDIGülnar’da yıllardır yurt hizmetini yürüten Gülnar Okul ve Kurs Talebelerine Yardım Derneği öğrenciler yararına kermes düzenledi.
Kermesin açılışına Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, Belediye Meclis Üyelerimiz, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan kermesin açılında konuşan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, "Sosyal yardımlaşmaya ve dayanışmaya örnek olan derneklerimizin bu tür faaliyetlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Öğrenciler yararına düzenlenen kermesler bizim için onur vericidir. Bizler her zaman bu tür etkinliklere katkı sunuyoruz. Emeği geçen ve tertip edenlere şükranlarımı sunarım" dedi.
ÖĞRENCİLER İÇİN AÇIK ARTIRMA İLE SATILAN KOÇU BELEDİYE MECLİS ÜYEMİZ YÜKSEL ÇELİK ALDI
Kermeste her yıl olduğu gibi açılışa özel açık artırma ile satılan koçu Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediye Meclis Üyemiz Yüksel Çelik 2000 TL’ye satın aldı.
Öğrenciler için yapılan yatırımlar geleceğimize yapılan yatırımlardır diyen meclis üyemiz Yüksel Çelik; Çünkü çocuklarımız geleceğimizdir. Geleceğimiz ise hayallerimizdir. Öğrenciler yararına kermes düzenleyen değerli dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.