BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL’DEN ANNELERE KARANFİL

BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL’DEN ANNELERE KARANFİLGülnar Belediye Başkanı Ahmet GÜNEL, Anneler Gününde annelere karanfil dağıtarak günlerini kutladı. Pazar günü Gezende erik festivalinde bütün annelere karanfil dağıtan Başkan GÜNEL burada yaptığı açıklamada; her Mayıs ayının ikinci haftasına tekabül eden Pazar gününün Anneler Günü olarak kutlandığını, bu günde annelerin hürmet ve duayla anıldığını hatırlattı. 
Başkan GÜNEL; “Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren, sevgi dolu yüzü, muazzam merhameti ve eşsiz şefkatiyle karşılaştığımız annelerin, bu anlamlı günde bir kez daha hatırlanması ve toplumumuzdaki vazgeçilmez önemi üzerine düşünülmesi gerekmektedir. Hiç karşılık beklemeden vermenin, şefkatin, bağışlamanın, hoşgörünün ve eşsiz sahiplenişin en mümtaz simaları şüphesiz annelerdir. Bugün, vatanımızın selameti için gözünü kırpmadan şehit olan evlatlarımızın annelerinin de asla yalnız olmadığını, her daim onların yanında olduğumuzu bilmelerinin yerinde olacağını bu vesileyle bir kez daha belirtmek istiyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla, bin bir emekle bizleri büyüten annelerimizin Anneler Günü’nü canı gönülden kutluyorum" dedi.