BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL, YARMASU VE İSHAKLAR'DA 23 NİSAN KUTLAMA PROGRAMINA KATILDI

BAŞKANIMIZ AHMET GÜNEL, YARMASU VE İSHAKLAR'DA 23 NİSAN KUTLAMA PROGRAMINA KATILDIBelediye Başkanımız Ahmet Günel, Yarmasu ve İshaklar’da katıldığı 23 Nisan kutlama programlarında öğrencilerin yanı sıra vatandaşlarla da yakından ilgilendi. 
Gülnar'da sadece Yarmasu ve İshaklar mahallesinde düğün havasında kutlanan bayrama köylüler maddi ve manevi destek veriyor. Bayram içim kurbanlar kesilir ve yemekler yapılır. Yapılan yemekler konuklara ikram edilir.
İshaklar Mahalle Muhtarı Adem Köroğlu yaptığı açıklamada: "23 Nisan bütün ülkemizde kutlanıyor. Bizim farkımız köy olarak ziyafet vererek, köy halkı olarak hep beraber çocuklarımızla birlikte bayramı kutluyoruz. Bayramı bir festival, bir düğün havasında kutluyoruz. Bütün köy halkımızın maddi ve manevi desteği var. Bizim farkımız bu. Biz bu geleneği yaşatmak için uğraşıyoruz. Törenimize katılan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 
23 Nisan törenlerinde öğrenciler hazırlamış olduğu bir birinden güzel gösterileri, piyesleri ve yarışları ile bayrama büyük renk kattılar. Gösterilerin ardından 23 Nisan dolayısıyla yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kaymakam İsmail Pendik, Garnizon Komutanı Özkan Çömez ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel tarafından ödülleri verildi. 23 Nisan kutlama programı yemek ikramı ile sona erdi.