MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMETTE SINIR TANIMIYORMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Gülnar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine sıcak asfalt döküldü.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel Çelik, Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer ve okul idarecileri ile birlikte yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz göreve geldiğinden itibaren, ilçedeki okullarda yaşanan sıkıntıların çözümüne büyük destek verdi. Kendisi de bir eğitimci kökene sahip olan Başkan Kocamaz’a, eğitime verdiği bu destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Okullarda fiziki alandaki sıkıntıları ortadan kaldırmanın belediyelerin görevi arasında yer almamasına rağmen, öğrencilerin iyi şartlarda eğitim görebilmesi, fiziksel ve bedensel gelişimlerini sağlıklı şekilde gerçekleştirebilmeleri için, yerel yönetimlere önemli görevler düştüğünü kaydeden Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, “Bir eğitim gönüllüsü olarak, elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bu okullarda bizim çocuklarımız, geleceğimiz yetişiyor. Bizim gücümüzün yetmediği nokta da yardımımıza Mersin Büyükşehir Belediye ekipleri yetişti. Büyükşehir Belediyesi’nin başında, 20 yıllık belediyecilik tecrübesi olan ve Mersin’in her karış noktasını çok iyi bilen Sayın Kocamaz’ın olması, Gülnar ve diğer ilçeler için bir avantaj. Bundan sonraki süreçte de Büyükşehir Belediyesi ile olan irtibatımız ve işbirliğimiz devam edecek ve inşallah Gülnar örnek ilçelerden birisi olacak." dedi.
Okul idaresi ve öğrenci velileri ise yapılan asfaltlama için başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz olmak üzere, Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Günel ve tüm yetkililere teşekkürlerini ilettiler.