ATATÜRK ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET

ATATÜRK ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü etkinlikleri kapsamında Gülnar Atatürk Ortaokulu 6/B sınıfı öğrencileri Türkçe Öğretmenleri Muhammet Fatih Günel eşliğinde Gülnar Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankasını ziyaret ettiler.
Öğrencilerle sohbet eden Gülnar Belediye başkanı Ahmet Günel, öğrencilerle Çanakkale Zaferinin 101. Yıl dönümü hakkında  ve Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda ve Yardımlaşma Bankası hakkında konuştular. Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda ve Yardımlaşma Bankası hakkında bilgi veren Başkan Günel; “Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda ve Yardımlaşma Bankası yardım merkeziyle sosyal yardımlaşmayı güçlendirici, alan el ile veren elin birbirini görmediği ve  her şeyin kayıt altında tutulduğu bir sistemdir. Hizmete sunulan yardım merkezinde hiçbir siyasi amaç gütmeden, ayrım yapmadan yardıma muhtaç herkese yardım eli uzatılmaktadır. İhtiyaç sahipleri kurumumuza gelerek, burada kayıtları oluşturulduktan sonra ihtiyaçlarına göre elimizde bulunan giyim, ayakkabı, oyuncak, kitap, mutfak eşyalarından oluşan çeşitlerimizden ihtiyaçlarını alabiliyorlar” dedi.
Başkan Günel, ziyarete gelen Atatürk Ortaokulu öğrencilerine Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda ve Yardımlaşma Bankası’nı gezdirdi ve bütün öğrencilere kitap hediye etti.