BELEDİYEMİZ ÇALIŞIYOR YOLLARIMIZ GÜZELLEŞİYOR

BELEDİYEMİZ ÇALIŞIYOR YOLLARIMIZ GÜZELLEŞİYOR Gülnar Belediyesi Mahallesinde geniş kapsamlı malzemeli yol bakım çalışması yapıyor. Belediye ekipleri mahalle sokaklarında yol açma, genişletme ve sıkıştırma çalışmalarını sürdürüyor. Yol hizmetinde büyük bir gayret sarf ettiklerini söyleyen Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, “mevsime göre yol bakım çalışmaları yapıyoruz. İlçemizin her köşesine düzgün ve kullanılabilir yollar yapıyoruz” dedi.
Saray Mahallesi ve Hacıpınar Mahallelerinde bulunan ara sokaklar da kapsamlı bir yol bakım çalışması başlatan Gülnar Belediyesi ekiplerinin bu gayreti vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Gülnar Belediyesince yürütülen yol çalışmalarında, ilçenin her köşesine uzak yakın ayrımı yapılmadan hizmetin götürüldüğü bildirildi.
Belediye ekiplerinin malzemeli yol bakım çalışmalarında büyük bir gayretle çalıştığını belirten Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, konu hizmet olunca hiçbir şeyi önlerinde engel olarak görmediklerini belirterek, “bizim için işin zorluğu sorun değil, bizim görev alanımızda olan her yere ihtiyaç olan hizmeti götürürüz. Bu konuda insan ve araç gücümüz tam” dedi.