GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI AHMET GÜNEL: GÜLNARIMIZI TANITTIK

GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI AHMET GÜNEL: GÜLNARIMIZI TANITTIK İstanbul’da açılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılan Gülnar Belediyesi, fuarda açtığı stantla ilçenin tüm güzelliklerini tanıttı.
Turizm alanında dünyanın 5. büyük fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMIIT) Gülnar Belediyesi, ilçenin doğa ve tarihi güzellikleri ile kentte özgü ürünlerini tanıttı. Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, fuar ziyaretçileriyle bir araya gelerek misafirlerle tek tek ilgilendi. Gülnar Belediyesi standında ziyaretçilere Gülnar'ın ürünleri olan elma, üzüm, kişniş, menengiç, badem ve ceviz ikram edildi.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel yaptığı açıklamada: "Tanıtım çalışmalarımız kapsamında EMITT Fuarı’na geçen yıl ilk kez katılım sağlamıştık. Turizm alanında dünyanın 5. büyük fuarında geçen yıl olduğu gibi bu yılda yer aldık. İlçemizin tanıtımına büyük katkı sağlayan fuarda Gülnar'ın tüm güzelliklerini dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerine ve ziyaretçilere tanıtma imkanımız oldu. Dünyanın en iyi fuarlarına katılarak adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.