ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ GIDA-GİYİM YARDIMLAŞMA BANKASI YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ GIDA-GİYİM YARDIMLAŞMA BANKASI YARDIMLARINIZI BEKLİYOR
Hatice Hanım Yardımlaşma Bankamızın işleyişi hakkında bilgi verir misiniz?
Gelen yardımlar öncelikle tasnif ediliyor, temizlikleri ve tamiratları yapılıyor, kullanıma hazır hale geldikten sonra barkodları yapıştırılıp askılara alınıyor, bu barkodlar sayesinde stok hareketlerini takip ediyoruz.
Yardımlar ihtiyaç sahiplerine nasıl ulaştırılıyor?
İhtiyaç sahipleri yardımlaşma bankamıza geliyorlar, burada kayıtları oluşturulduktan sonra ihtiyaçlarına göre elimizde bulunan giyim, ayakkabı, oyuncak, kitap, mutfak eşyalarından oluşan çeşitlerimizden yardım alabiliyorlar.
Şu ana kadar kaç kişiye yardım yapıldı ve Yardımlaşma Bankamıza yardım gönderen hayırsever sayısı hakkında bilgi verir misiniz?
Yardımlaşma bankamızdan bu gün itibariyle 367 kişiye yardım ulaştırıldı ve kayıtlı olarak 107 kişinin yardımları elimize ulaştı. Biz alan el ile veren elin birbirini görmeden buluşturulduğu, bir tek Allah Razı olsun Kelâmının peşinde, insanlara bir nebze katkıda bulunmak için gayret ediyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Günel’in yıllardır hayalini kurduğu ve bu gün gerçek olan Yardımlaşma Bankamızda insanlara daha çok hizmet edebilmek için çeşitli projeler geliştiriyoruz. Yaklaşan dini bayramlarımızda geleceğimiz olan çocuklarımıza değerli yardımseverler sayesinde oyuncaklar armağan etmek istiyoruz. Okul sezonu öncesinde okul kıyafeti - çanta yardımı yapmak istiyoruz ve bütün yardımseverlerden desteklerini rica ediyoruz. Yardımlaşma Bankamıza bütün halkımızdan sizin aracılığınız ile destek istiyoruz, ilk gelirken titreyen dudaklardan dökülen kelimeler buradan çıkarken gözlerdeki mutluluğa dönüşüyor. İşte bizim kazancımız bu. Teşekkürler