GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI AHMET GÜNEL; BÜYÜKŞEHİR-GÜLNAR EL ELE HİZMET YAPIYORUZ

GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI AHMET GÜNEL; BÜYÜKŞEHİR-GÜLNAR EL ELE HİZMET YAPIYORUZ Gülnar Belediyesi Başkanı Ahmet Günel çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Günel, Mersin Büyükşehir Belediyesi Ekipleri tarafından Köseçobanlı mahallesi Akgedik mevkiinde yapılan stabilize yol çalışmasını inceleyerek büyükşehir encümenleri Yusuf Özaydın ve Yüksel Çelik’ten çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gülnar Belediyesi’nin Köseçobanlı Alanboğaz, Kaplap ve Akseki mevkilerinde yapılan parke çalışmaları da yerince inceleyen Başkan GÜNEL, buradan Gezende Erik Festivalinin yapılacağı alana geçti.
Gezende Mahallesinde festival alanında Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını inceleyen Başkan Günel, alanın festivalden önce hazır hale geleceğini belirtti.
Daha sonra Kuskan Mahallesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sıcak asfalt çalışmalarını Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi Encümeni M. Talip Kara ile birlikte inceleyen Başkan Ahmet Günel, mahalleye yapılacak çalışmalar hakkında mahalle sakinleri ile bilgi alışverişinde bulundu.
Çalışmaları yerince inceleyen Başkan Ahmet GÜNEL yaptığı açıklamada; halkımıza hizmetlerin en güzelini yapma sözü vermiştik. Sözlerimizi yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz. Mahallelerimize yapılan çalışmalarda emeği geçen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz başta olmak üzere Belediye Meclis üyelerime teşekkür ederim. Bir bütün olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz dedi.